Wysyłka

Paczki wysyłamy po otrzymaniu wpłaty, od poniedziałku do środy, tak aby rośliny zawsze dotarły przed weekendem. Gwarantuje to możliwie najbezpieczniejszy transport.

Oczywiście jeśli zależy Państwu na wysyłce w innym terminie, prosimy o kontakt.

Rośliny przeznaczone do amatorskiej uprawy (tylko z kategorii "Kącik Amatora") wysyłamy posadzone, w doniczkach. Pozostałe, wysyłamy bez podłoża w szczelnych woreczkach strunowych.  

Proponujemy Państwu również możliwość zapakowania roślin do styropianowych pudełek. Mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, dlatego szczególnie polecamy je przy wysyłce w niskich temperaturach.

Zamówienia w okresie jesienno-zimowym bez pudełka styropianowego oraz heat-packa wysyłane są wyłącznie na odpowiedzialność kupującego. W przypadku uszkodzeń wynikających z niskich temperatur, zamówienia nie podlegają reklamacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy je dodać przy zakupach do swojego koszyka (można je znaleźć w "Akcesoriach") . 

Wysyłka

(wliczone są koszty pakowania - zabezpieczenia roślin)

  • Kurier DPD - 16 zł (niezależnie od wagi) 
  • List 7.50 zł (tylko do wysyłki biletów)

 

Reklamacje należy przesyłać w ciągu 48h godzin od momentu otrzymania przesyłki, wraz z dołączoną dokumentacją fotograficzną ewentualnych uszkodzeń lub braków. Reklamacje przesyłane po upłynięciu ww. terminu, nie będą rozpatrywane.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl