Kiedy należy przesadzać rośliny owadożerne?
Kiedy należy przesadzać rośliny owadożerne?

 

Pamiętaj, że przesadzanie Twoich roślin jest równie ważne jak ich codzienna pielęgnacja.

Dowiedz się w jaki sposób i kiedy należy to zrobić.

Przesadzaj swoje rośliny do odpowiedniego podłoża mniej więcej co 1-2 lata.

Specjalnie przygotowane mieszanki podłoża znajdziesz na stronie Roraima.pl w dziale akcesoria.

 

czytaj całość »
Nowości i wielkie powroty!
Nowości i wielkie powroty!

Jesteśmy w środku zimy, ale to nie znaczy, że musimy zwalniać tempa! Pamiętajcie, że w cenie wysyłki otrzymujecie za każdym razem obowiązkowe (dostosowane do temperatur) zabezpieczenie - styropianowe termosy, czy wkłady grzejące. Zawsze gwarantujemy bezpieczny transport, nawet w największe mrozy!

Do naszej oferty trafił zestaw ciekawych rosiczek, w tym derbyensis, neocaledonica, czy dielsiana, oprócz tego premiera roraimowego - fantastycznego kultywaru o którym pisaliśmy już dwa lata temu - 'Roraima Peak'. Co więcej, wracają pozycje o które pytaliście od dłuższego czasu - m.in. przepiękne Dionaea muscipula 'Cup Trap', czy nasze słynne, olbrzymie Cefalotusy! Zwróćcie też uwagę na wielkie promocje dzbaneczników! Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę!

ROZMNAŻANIE DZBANECZNIKÓW
ROZMNAŻANIE DZBANECZNIKÓW

 

 

Chcesz samodzielnie powiększać swoją hodowlę dzbaneczników? Nic prostszego! Poniżej prezentujemy krótki poradnik - jak pozyskać nowe sadzonki.

Metoda, którą Państwu opisujemy - rozmnażanie dzbaneczników z sadzonek pędowych - jest najszybszą metodą otrzymywania dużych roślin i jedyną przystępną metodą rozmnażania odmian i kultywarów.

Z uwagi na dużą liczbę osób zainteresowanych rozmnażaniem roślin owadożernych na własną rękę, mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy produkt - sadzonki dzbaneczników ( ventratarebecca soperbloody marymiranda ). 

czytaj całość »
Dzbanecznikowa jesień w Roraimie!
Dzbanecznikowa jesień w Roraimie!

Fantastyczna oferta dzbaneczników z całego świata zagościła w naszym sklepie. Wśród nich m.in. premiera N. 'Lady Pauline' x hamata, N. ceciliae, oczekiwane powroty N. jamban czy N. robcantleyi. Oferta mocno limitowana, kto pierwszy ten lepszy! Nie przegap!

Poradnik uprawy - ROŚLINY OWADOŻERNE
Poradnik uprawy - ROŚLINY OWADOŻERNE

 

 

Uprawiaj rośliny owadożerne we własnym domu!

Istnieje mnóstwo gatunków i hybryd, które z powodzeniem możesz uprawiać na domowym parapecie. Bez skomplikowanych zabiegów, ani specjalistycznej wiedzy. Ty też możesz mieć swojego zielonego głodomora!

Wystarczy, że zastosujesz się do naszego krótkiego poradnika.

 

czytaj całość »
Aktualizacja oferty!
Aktualizacja oferty!

 

 

Aktualizacja i promocje już są‼️ W ofercie pojawiły się takie piękności jak Nepenthes 'Dark Secret', Nepenthes lowii x ventricosa, czy Nepenthes 'Rob' i wiele innych. Co ciekawe, wiele z nich jest w bardzo dużych rozmiarach, jednocześnie w najlepszej na rynku cenie! Mnóstwo roślin objętych jest specjalnym, jesiennym rabatem‼️

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl